Ana içeriğe atla

Kadromuz

Akademik Idari
Yüksek Okul Müdürü Yrd. Doc. Dr. Mustafa YILMAZ
Müdür Yardimcisi Öğr. Gör. Hasan Tutumlu
Müdür Yardimcisi Öğr. Gör. Recai ÖZCAN
Bilgisayar Programcılığı Bölüm Baskanı Öğr. Gör. Serhat TORUN
Elektrik ve Enerji Bölüm Baskanı Öğr. Gör. Ahmet TOPRAK
Yüksek Okul Sekreteri Mevlüt UÇAR
Akademik
Öğretim Elemanı Yrd. Doc. Dr. Mustafa YILMAZ
Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Hasan Tutumlu
Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Sema YILMAZ
Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Serhat TORUN
Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Ahmet TOPRAK
Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Ömer ÖZCAN
Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Recai ÖZCAN
Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Mehmet Yasin ÖZSAĞLAM
Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Vahit TONGUR
Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Oğuz Kaan AKÇAKAYA
Öğretim Elemanı Okt. Ahu CAVLAZOĞLU
Idari
Yüksek Okul Müdürü Yrd. Doc. Dr. Mustafa YILMAZ
Yüksek Okul Sekreteri Mevlüt UÇAR
Memur Nuri ÜNAL
Tekniker Fahri YILMAZ
Tekniker Işıl POLAT

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bozkır Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji Bölümünde Seminer verildi.

Bozkır Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji Bölümünde "Odyolojik Gelişmeler ile Ses Akustiği ve İşitme Cihazı Teknolojileri  Semineri" verildi. Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji Bölümü öğrencilerine  Eartechnic Firması Eğitim Müdürü Odyolog Aybars Kopça tarafından  Odyolojik Gelişmeler semineri ile ses akustiği ve işitme cihaz teknolojileri konuları hakkında geniş kapsamlı bir seminer verildi. Seminere Bozkır Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ahu Cavlazoğlu Davulcu, Ear Technic Firması Eğitim Müdürü Aybars Kopça ve Odyolog Hande Küsen  ile öğrenciler katıldı. Odyolojik gelişmeler semineri sonun da sunuma katılan Odyoloji Bölümü  ögrencilerine katılım belgeleri ve  İşitme Cihazları Uyarlama Metodları kitapları hediye edildi. 

Rektör Aksoy'dan Bozkır Meslek Yüksekokuluna ziyaret.

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin AKSOY ve ekibi, Bozkır Meslek Yüksekokulu'na ziyarette bulundu.  Kütüphane, laboratuvar ve dersliklerin incelenmesinin ardından, tahiniyle meşhur Bozkır'ın "2018 Yılın Ahisi Ödülü"ne sahip kara fırın tahin değirmeni gezildi. Rektör Aksoy'a okul müdüresi Ahu Cavlazoglu Davulcu ziyaret dolayısıyla plaket takdim etti. Bozkır Meslek Yüksekokulu ziyareti dolayısıyla açıklamada bulunan Müdüre Davulcu "Rektörümüz Sayın  Prof. Dr. Metin AKSOY,  Rektör Yrd. Sayın Prof. Dr. Emrullah Eken, Genel Sekreterimiz Sayın Prof. Dr. Ahmet Tuğrul Polat Yüksekokulumuzu ziyaret ederek, incelemelerde bulundular. Ziyaretleri için kendilerine ve ekibine  çok teşekkür ederim" dedi.

Öğr. Gör. Ömer ÖZCAN

Adi Soyadi: Öğr. Gör. Ömer ÖZCAN Tel-Dahili: 332 426 1444-21 Mail: oozcan42@hotmail.com, oozcan@selcuk.edu.tr Web: http:// Görevi: Ögr.Gör. Egitim Durumu Lisans: Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2007 Açiklamalar